Czytając opinie na temat laptopów Asus, wydawać by się mogło, że ich posiadacze są bardzo zadowoleni. Przeczytać można, że laptopy działają długo i sprawnie. To niewątpliwa zaleta. Jednak problem pojawia się w momencie, gdy potrzebujemy nowej części zamiennej.

Odsyłamy laptopa na gwarancję, wydaje nam się, że po dwóch tygodniach na nowo będziemy cieszyli się super sprzętem, a tu okazuje się, że byliśmy w niemałym błędzie, bowiem laptopa jak nie było, tak i nie ma. Jeszcze gorzej jest, gdy chcemy kupić części zamienne na własną rękę. Nawet, gdy chodzi o najmniejszą, najbardziej banalną część, możemy właściwie jedynie poważyć, że w jakikolwiek sposób uda nam się ją zdobyć.

Praktycznie za każdym razem musimy odesłać cały sprzęt do serwisu. Biorąc pod uwagę fakt, że tak na dobrą sprawę zupełnie nie wiadomo, jak szybko serwis upora się ze zdobyciem odpowiedniej części zamiennej, nie wiadomo również, jak długo my sami będziemy musieli czekać na naprawę naszego laptopa. Czasami może się okazać, że będzie to bardzo długi okres, a w jeszcze gorszym przypadku, serwis w ogóle odeśle nas z kwitkiem.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]