W dzisiejszych czasach komputery i laptopy są bardzo popularne. Prawie każdy dom posiada jakiś laptop. Często nam się psuje, wówczas idziemy do obsługi żeby nam naprawili. Jeśli decydujemy się sami rozbierać swoje laptopy musimy niezwykle uważać na każdą część po kolei bowiem wnętrzności laptopa są niezwykle delikatne i możemy łatwo coś przekręcić czy źle włożyć co może doprowadzić do całkowite zepsucia laptopa.

 Trzeba także wiedzieć które śrubki włożyć. Najszybciej jest wyjąć dużą śrubkę która znajduje się pod spodem odbudowy. Wówczas zaczyna się też etap rozbudowy laptopa. Trzeba to robić delikatnie i rozważnie by nie połamać całego laptopa. Należy także rozkręcić każdą część w laptopie jaka jest.

 Innym też  sposobem jest wyjęcie klawiatury laptopa poprzez wygięcie blaszek na jej brzegach. Często zdarza się, że nie dajemy sobie z tym rady i rozebranie laptopów jest wręcz dla nas niemożliwe. Wtedy udajemy się do  salonów by nam pomogli w ich rozebraniu by do reszty naszych laptopów nie zepsuć.