BEZPŁATNA WYCENA

   Informacja to podobno najcenniejszy towar na świecie. Toteż często chcemy poznać cenę usługi zanim będziemy musieli ją zapłacić.Bezpłatna wycena naprawy Nasz serwis wykonuje bezpłatne wyceny napraw.
Przynieś do nas swojego laptopa, możesz tylko zyskać otrzymując bezpłatną diagnozę.

 W przypadku typowych usterek diagnoza trwa jedynie kilka godzin. Ekspertyza uszkodzeń płyty głównej może zaś zająć nawet kilkanaście dni. Otrzymując cenę i termin naprawy zdecydujesz czy opłaca Ci się naprawiać laptopa czy lepiej kupić sobie nowego.

 Zapraszamy do naszego serwisu na bezpłatną diagnozę. Wymiana klawiatury. Wiele jest powodów uszkodzeń klawiatury kończących się tym samym problemem z niedziałającymi klawiszami. Mamy wtedy najczęściej do wyboru trzy ścieżki postępowania kupić sobie klawiaturę zewnętrzną na USB wymienić uszkodzone klawisze lub też wymienić całą klawiaturę. Montaż zewnętrznej klawiatury jest rozwiązaniem najszybszym i często najtańszym.

 Ze względu na mnogość modeli klawiatur dopasowanie identycznych przycisków kończy się fiaskiem. Najskuteczniejszą metodą jest wymiana klawiatury w laptopie na nową. W niektórych laptopach wystarczy do zdemontowania klawiatury odkręcić jeden wkręt w innych zaś należy zdemontować obudowę. Największy jednak problem to dopasowanie właściwej klawiatury. Jeden model laptopa może mieć różne typy i układy klawiatur. Klawiatury mogą różnić się między sobą kolorem rozmieszczeniem klawiszy, językiem i co najgorsze taśmą sygnałową podpiętą do płyty głównej. Oszczędź sobie kłopotów i przyjdź do naszego serwisu na darmową wycenę naprawy lub wymiany klawiatury w laptopie.