Zabezpieczenie laptopa przed kradzieżą w samochodzie

//Zabezpieczenie laptopa przed kradzieżą w samochodzie

 Każdego dnia wykonujemy poszczególne czynności związane z prawidłowym oddaniem się pracy. Do takich czynności muszą nam służyć oczywiście odpowiednie narzędzia. Narzędziem naszej pracy biurowej będzie oczywiście komputer stacjonarny jak również komputer przenośny. Bardzo często otrzymując od swojego pracodawcy służbowy laptop będziemy musieli go zabierać ze sobą na spotkania z kontrahentami jak również na spotkania biznesowe.

 

W celu zabrania naszego komputera będziemy musieli go przewieźć w samochodzie. Jak zabezpieczyć taki komputer przed jego utratą jak również trafieniem w niepowołane ręce? Oczywiście idealnym rozwiązaniem tutaj będzie przede wszystkim odpowiednie jego ukrycie. W żadnym wypadku nie możemy pozostawiać laptopa na tylnej kanapie lub na fotelu pasażera ponieważ z całą pewnością będzie on kusić oko niepowołanej osoby czyli złodzieja. W celu zabezpieczenia laptopa przed kradzieżą najlepiej ukryć go pod fotelem, a taki sposób, aby nie był on widoczny. Ukrywając nasze sprzęty RTV jak również AGD mamy gwarancję oraz pewność na to, że nie zostaną one nam skradzione a nasz pojazd nie zostanie uszkodzony podczas kradzieży. Zabezpieczenie takiego komputera jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach.

Kryzys w Polsce powoduje, że coraz więcej jak również częściej dochodzi do aktów przemocy czy też kradzieży. Ukrywając komputer w niewidocznych miejscach w samochodzie nie musimy się martwić o to, że zostaniemy obrabowani jak również o to, że zostaniemy wyrzuceni z pracy z powodu utraty laptopa.

By |2014-09-02T20:58:44+00:0002 września 2014|Serwis Toshiba|Możliwość komentowania Zabezpieczenie laptopa przed kradzieżą w samochodzie została wyłączona

About the Author:

Założyciel i właściciel firmy Rafcom. Pragmatyk i innowator napraw sprzętu IT i AV. Pasjonat webmaster. Prywatnie zakochany w jeździe na rolkach.