ODZYSKIWANIE DANYCH

//ODZYSKIWANIE DANYCH
  • dysk

 Problem z danymi na dysku twardym? Nie zawsze odzyskiwanie danych wiąże się z drogimi usługami sięgającymi kilku tysięcy złotych. Jak to miało miejsce w przypadku nagłośnionych spraw polityków z szeregu naszych ministrów. Często problem z brakiem możliwości skorzystania ze zgromadzonych danych na dysku w uszkodzonym laptopie da się łatwo rozwiązać.

 Należy wtedy wymontować dysk i najlepiej za pomocą przenośnej kieszeni na USB skopiować dane na inną pamięć typu DVD PENDRIVE czy po prostu na inny komputer. Zawsze służymy pomocą i często już przy przyjmowaniu laptopa do naprawy proponujemy zamontowanie takiego dysku w kieszeni przenośnej. Taka kieszeń wraz z montażem to jedynie 50zł. I znów możemy cieszyć się naszymi danymi. W przypadku uszkodzenia elektroniki dysku twardego stosuje się najczęściej naprawę dysku poprzez wymianę takiej elektroniki z innego sprawnego dysku.

 Wobec uszkodzenia talerzy magnetycznych sytuacja robi się poważna. Procedurę odzysku przejmuje specjalistyczne oprogramowanie. Koszt takiej usługi to już sto lub kilkaset złotych. Najtrudniej odzyskać dane z dysku, w którym mechanika głowicy pracując nieprawidłowo uszkodziła talerze dysku.Wtedy Odzyskanie danych może nas wynieść nawet kilka tysięcy złotych. W razie wystąpienia problemów zapraszamy do naszego serwisu ekspertyza jest zawsze bezpłatna.

By |2014-08-30T22:24:52+00:0030 sierpnia 2014|Serwis Toshiba|Możliwość komentowania ODZYSKIWANIE DANYCH została wyłączona

About the Author:

Założyciel i właściciel firmy Rafcom. Pragmatyk i innowator napraw sprzętu IT i AV. Pasjonat webmaster. Prywatnie zakochany w jeździe na rolkach.