NAPRAWA GRAFIKI

//NAPRAWA GRAFIKI
  • karta graficzna

 Problem z obrazem, widoczne paski na ekranie lub całkowicie nieczytelny obraz. To najprawdopodobniej objawy uszkodzenia karty graficznej w laptopie Toshiba. Naprawa tej usterki odbywa się za pomocą trzech metod podgrzewania układu grafiki (reflow), wymiany cynowych kulek pod układem (reballing) lub wymianie całego układu karty graficznej.

 Proponujemy najskuteczniejsze rozwiązanie jakim jest wymiana karty graficznej na nową. Przy wymianie stosuje się zasadę by wymieniać kartę grafiki zawsze na identyczny model. Każde odejście od tej reguły może skutkować brakiem stabilnej pracy laptopa lub uszkodzić płytę główną. Na wymianę karty zawsze udzielamy gwarancji. W cenie wymiany karty grafiki przeprowadzamy konserwację laptopa i wymieniamy pastę termo przewodzącą pod układem grafiki i procesorem. Brak regularnego konserwowania laptopa często przyspiesza proces przegrzania i uszkodzenia karty graficznej. Zapraszamy na serwis wycena naprawy jest bezpłatna.

By |2017-04-27T23:26:19+00:0030 sierpnia 2014|Serwis Toshiba|Możliwość komentowania NAPRAWA GRAFIKI została wyłączona

About the Author:

Założyciel i właściciel firmy Rafcom. Pragmatyk i innowator napraw sprzętu IT i AV. Pasjonat webmaster. Prywatnie zakochany w jeździe na rolkach.