Najczęstsze usterki laptopów Toshiba Satellite P

//Najczęstsze usterki laptopów Toshiba Satellite P

Toshiba Satellite P500-12V to z pozoru najmniej awaryjny komputer przenośny. Jak w każdym laptopie tak i w nim zdarzają się mniejsze lub większe awarie. Problemy z laptopem dotyczą przede wszystkim ekranu. Złe otwieranie i zamykanie pokrywy matrycy może bardzo zniszczyć zawiasy. W związku z tym bardzo często z ekranem pojawiają się tez inne problemy. Toshiba Satellite P500-12V posiada ekran o dużej jak na laptopy szerokości. W związku z tym częstymi usterkami są właśnie problemy z obrazem. Niewyraźne kolory czy po prostu czarny obraz to najczęściej spotykane awarie. Toshiba Satellite P500-12V mimo nowoczesnej karty graficznej może ulegać uszkodzeniom. Pozostałe parametry techniczne nie polepszają jego pracy. Komputer często zawiesza się i jest mało odporny na uszkodzenia mechaniczne. Problemy z laptopem spowodowane są, więc często obiciem lub uszkodzeniem obudowy, która w tym modelu jest bardzo smukła. Problemy z laptopem mogą być również spowodowane pękającymi zawiasami. Ta usterka jest bardzo poważna i powinno się oddać komputer do serwisu. Kiedy zaczynają chodzić bardzo ciężko nie jest potrzebne otwieranie ich na siłę. Spowoduje to kolejne uszkodzenia i laptopa nie da się już tego naprawić.

 

By |2014-09-02T21:02:11+00:0002 września 2014|Serwis Toshiba|Możliwość komentowania Najczęstsze usterki laptopów Toshiba Satellite P została wyłączona

About the Author:

Założyciel i właściciel firmy Rafcom. Pragmatyk i innowator napraw sprzętu IT i AV. Pasjonat webmaster. Prywatnie zakochany w jeździe na rolkach.