Mysz wygodniejsza od touchpadu

//Mysz wygodniejsza od touchpadu
  • mysz

Nie ma co ukrywać, korzystanie z myszki jest znacznie bardziej komfortowe niż używanie touchpadu. Szczególnie jeśli mówimy o korzystaniu z programów do grafiki komputerowej, wymagającej precyzyjnych ruchów. Pełnowymiarowe myszki doskonale sprawdzają się podczas pracy stacjonarnej, w biurze lub domu.

Niestety w podróży, takie myszki zajmują wiele cennego miejsca. Dodatkowym problemem jest ich dość długi kabel, utrudniający pomieszczenie laptopa w torbie. Rozwiązaniem tego dokuczliwego problemy są małe myszki, posiadające rozwijany kabel USB. Wielkość urządzenia jest o blisko połowę mniejsza niż normalnej myszy. Kabel USB może być chowany w obudowie, lub zwijany do małego zasobnika, umieszczonego tuż na początku kabelka.

Korzystanie z takich myszek polecane jest wszystkim osobom, które cenią sobie wygodę podróżowania, a także komfortowe obsługiwanie laptopa bez względu na to, w jakim miejscu się znajdują. Szukając myszy odpowiedniej dla siebie, trzeba poszukiwać tej, która jest na tyle mała by zmieściła się w naszym bagażu, a na tyle duża aby można ją było wygodnie chwycić w dłoń.

By |2014-08-12T21:10:48+00:0012 sierpnia 2014|Serwis Toshiba|Możliwość komentowania Mysz wygodniejsza od touchpadu została wyłączona

About the Author:

Założyciel i właściciel firmy Rafcom. Pragmatyk i innowator napraw sprzętu IT i AV. Pasjonat webmaster. Prywatnie zakochany w jeździe na rolkach.