Jak wymontować napęd DVD z laptopa?

//Jak wymontować napęd DVD z laptopa?
  • montaz_dvd

  Każdemu może przytrafić się sytuacja, w której jego napęd DVD w laptopie zwyczajnie przestanie z jakiegoś powodu działać. Może się przecież zepsuć lub przytrafi się jakaś usterka, wymagająca naprawy, obejrzenia urządzenia. Wówczas może pojawić się pewien dylemat- w jaki sposób można wymienić napęd DVD w laptopie. Jak można go wymontować.

  Oczywiście nie każdy na zawołanie od razu orientuje się, w jaki sposób można to zrobić, zatem potrzebne tu będą pewne wskazówki. Czasami jest tak, że napęd znajduje się wewnątrz laptopa, a nie w kieszeni, innym razem jest usytuowany właśnie w kieszeni. Za każdym razem należy poszukać w pierwszej kolejności odpowiednich śrubek, za pomocą których napęd DVD w naszym laptopie jest umocowany, przytwierdzony.

  Wówczas, gdy już wiemy, które to dokładnie śrubki, bierzemy śrubokręt i odkręcamy je. Po skończeniu pracy, napęd w przeważającej części przypadków powinien sam się wysunąć (ewentualnie przy małej pomocy). Pamiętajmy jednak, że gdy spotykamy opór, powinniśmy oddać laptopa do serwisu, w celu wymontowania napędu DVD.\

By |2014-07-13T20:31:30+00:0013 lipca 2014|Serwis Toshiba|Możliwość komentowania Jak wymontować napęd DVD z laptopa? została wyłączona

About the Author:

Założyciel i właściciel firmy Rafcom. Pragmatyk i innowator napraw sprzętu IT i AV. Pasjonat webmaster. Prywatnie zakochany w jeździe na rolkach.