Hasła zabezpieczą twój laptop.

//Hasła zabezpieczą twój laptop.
  • haslo do zabezpieczenia dysku

  Jednym z bardziej doskonałych środków zabezpieczających twój laptop jest, aby nigdy nie pozostawiać swoich numerów i haseł dostępu w walizce lub torbie, w której przechowujesz komputer. Trzymanie haseł przy komputerze jest jak pozostawianie samochodu z kluczykiem w stacyjce. Bez hasła lub ważnych numerów dostępowych, uruchomienie komputera będzie dla złodzieja trudniejsze. W ten sposób chronisz dostęp do Twoich danych osobowych i informacji korporacyjnych. Kolejna rzecz, to zwróć uwagę na swój laptop.

  Kiedy jesteś kontrolowany przez służby ochrony lotniska, nigdy nie możesz stracić z oczu torby z laptopem w trakcie jej przechodzenia przez skanowanie. Możesz także ją trzymać w ręku, przechodząc przez bramkę wykrywającą metal.

  Wiele torb na komputery wygląda bardzo do siebie podobnie. Oznacza to że łatwo mogą zostać pomylone i twój komputer będzie zabrany przez kogoś innego. W dużym tłumie jeżeli zajdzie taka pomyłka, może ona oznaczać bezpowrotne utracenie swojego sprzętu i znajdujących się na nim danych.

By |2014-07-13T20:31:30+00:0013 lipca 2014|Serwis Toshiba|Możliwość komentowania Hasła zabezpieczą twój laptop. została wyłączona

About the Author:

Założyciel i właściciel firmy Rafcom. Pragmatyk i innowator napraw sprzętu IT i AV. Pasjonat webmaster. Prywatnie zakochany w jeździe na rolkach.