Fakty z krótkiego życia laptopa.

//Fakty z krótkiego życia laptopa.
  • Zywotność Twojego laptopa

Posiadanie laptopa bardzo ułatwia życie. Komputer przenośny sprawdza się zarówno w podróży jak i w domu.

 Jeśli jesteś studentem, mieszkasz w akademiku, wynajmujesz małe mieszkanko- laptop jest wtedy idealnym rozwiązaniem. Nie zajmuje dużo miejsca, możesz zabrać go wszędzie ze sobą. Należy jednak liczyć się również z problemami wynikającymi z korzystania z notebooka.

 Przede wszystkim trzeba pamiętać o naładowaniu baterii wybierając się z przenośnym komputerem w plener. W przypadku awarii często musimy pożegnać się z naszym sprzętem na dłuższy czas oddając go do serwisu, gdyż sami nie poradzimy sobie z jego naprawą. Uszkodzeniu może ulec matryca, touchpad czy gniazda czy inne elementy. Laptopy często ulegają zalaniom, upadkom czy innym uszkodzeniom mechanicznym.

 Wtedy czeka nas wymiana matrycy, która jest dość kosztowna lub wymiana obudowy, co często wydaje się być nieopłacalne. Ponadto należy mieć na uwadze niezbyt długą żywotność baterii. Jednakże wydaje się, że aktualnie modne jest posiadanie laptopa. Szczególnie, gdy może stać się on elementem ozdobnym mieszkania, jeśli ma kolorową obudowę lub bardzo ciekawym gadżetem każdego nowoczesnego obywatela świata.

By |2017-04-27T23:26:21+00:0013 lipca 2014|Serwis Toshiba|Możliwość komentowania Fakty z krótkiego życia laptopa. została wyłączona

About the Author:

Założyciel i właściciel firmy Rafcom. Pragmatyk i innowator napraw sprzętu IT i AV. Pasjonat webmaster. Prywatnie zakochany w jeździe na rolkach.