Dziś rano w Polsce nie udało się uruchomić kilka tysięcy laptopów.

//Dziś rano w Polsce nie udało się uruchomić kilka tysięcy laptopów.

 W całej Polsce od rana kilka tysięcy użytkowników miało problem z uruchomieniem swoich laptopów. Okazało się, że laptopy te trzeba oddać do naprawy. Najwięcej pracy przy naprawie laptopów miały serwisy w Katowicach. Badania wykazały, że napięcie w sieci spadło, w związku z problemem z prądem część użytkowników notebooków musiała serwisować swoje baterie, niektóre laptopy musiały mieć wymieniony zasilacz, bądź kabel sieciowy.

 Zdarzyły się także przypadki, że naprawa laptopa nie kończyła się na tak lekkich problemach. Nie działały karty graficzne, które także trzeba było wymienić. Ekrany laptopów także nie działały. Sporadycznie okazywało się, iż trzeba wymienić procesor lub płytę główną. Użytkownicy laptopów przychodzili do serwisów i rozkładając ręce mówili: „Nie działa”. Część laptopów udało się naprawić tylko poprzez zmiany ustawień w biosie lub zainstalowanie nowego oprogramowania.

 Aktualizacja oprogramowania okazała się zbawienna. Jednak panowie w serwisie mieli pełne ręce roboty od instalacji oprogramowań, przez lutowanie, sprawdzanie, montaż i demontaż części. Oprócz tego musieli wycenić straty i określić ceny naprawianych laptopów. Dlatego tak ważne jest wybrać sprawdzony serwis laptopów.

By |2014-09-02T21:02:11+00:0002 września 2014|Serwis Toshiba|Możliwość komentowania Dziś rano w Polsce nie udało się uruchomić kilka tysięcy laptopów. została wyłączona

About the Author:

Założyciel i właściciel firmy Rafcom. Pragmatyk i innowator napraw sprzętu IT i AV. Pasjonat webmaster. Prywatnie zakochany w jeździe na rolkach.