Ciąża z laptopem

//Ciąża z laptopem
  • ciaza

Ciężarne kobiety chcą robić wszystko, by ich nienarodzone dziecko miało jak najlepiej. W tym celu niejedna pani w ciąży zastanawia się ile godzin spędzać przed laptopem i czy w ogóle powinno się z niego korzystać w stanie błogosławionym.

Otóż jak wiadomo korzystanie z laptopa w nadmiarze jest szkodliwe, a tym bardziej dla ciężarnych. Kobiety w ciąży powinny, więc ograniczyć spędzanie czasu przed laptopem, a już na pewno nie powinny go trzymać blisko brzucha, bo wytwarza on szkodliwe promieniowanie, które może dotrzeć do naszego maluszka.

Oczywiście nie trzeba wyrzekać się całkowitego zaprzestania używania laptopa. Jednak dla bezpieczeństwa należy przy nim spędzać nie więcej niż cztery godziny dziennie. Zbyt długie siedzenie bez ruchu nie jest dobre dla dziecka, dlatego podczas korzystania z laptopa należy robi sobie przerwy na przechadzki. Podsumowując, użytkowanie laptopa podczas ciąży nie jest zabronione, lecz należy korzystać z niego z umiarem, a najlepiej jak najmniej tylko się da.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
By |2017-04-27T23:26:21+00:0012 sierpnia 2014|Serwis Toshiba|Możliwość komentowania Ciąża z laptopem została wyłączona

About the Author:

Założyciel i właściciel firmy Rafcom. Pragmatyk i innowator napraw sprzętu IT i AV. Pasjonat webmaster. Prywatnie zakochany w jeździe na rolkach.